(VIDEO) Real Madrid pëson gol, po humbet nga skuadra e vogël spanjolle

Real Madrid po mposhtet 1-0 nga Cadiz, raporton Gazeta Olle.

Ndonëse favorit i madh në letër, Real Madridi ka pësuar shumë herët dhe është në disavantazh ndaj Cadiz.

Goli i mysafirëve u realizua në minutën e 16-të.

Realizator ishte Anthony Lozano./Gazeta Olle/