Vetëm këta nuk janë ndarë! Nuk do e besoni dot se çfarë ka bërë Andi për Melisën: Ehh moj kokë kuqe!

Andi dhe Melisa janë një çift që u njohën në ‘’Për’puthen’’ e që vazhdojnë të jenë ende bashkë.

Dyshja duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe këtë nuk ngurrojnë ta shprehin vazhdimisht në rrjete sociale, por gjesti i fundit i Andi na ka befasuar.

Melisa nuk do te jetë vetëm në zemrën e tij por po gdhendet në t rup.

Ish-konkurrenti i njohur ka zbuluar më shumë rreth tatuazhit të ri i cili nuk ka përfunduar plotësisht. Krahas tij, ai shkruan: ‘Eh moj kokë kuqe…’, duke lënë të kuptohet që dedikimi është për Melisën.

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *