Rezultatet e ndeshjeve të sotme në Ligën e Dytë të Kosovës

Sot, në fokus ishin ndeshjet e Superligës dhe Ligës së Parë mirëpo dy takime u luajtën edhe në Ligën e Dytë të futbollit kosovar, shkruan Gazeta Olle.

Në Zhur u luajt ndeshja mes vendasëve të Vëllazërisë dhe Beharit, ndërsa një takim tjetër u luajt edhe në Gjilan aty ku Galaksia nikoçire u mposhtë nga mysafirët e Dardanisë.

Rezultatet e plota:

Vëllazëria Zhur 0-0 Behari

Galaksia 1-3 Dardania

Nesër luhen edhe shumë ndeshje të tjera në këtë ligë./Gazeta Olle/