Home HOME PS5 e veshur me ar – kompania ofron një version luksoz

PS5 e veshur me ar – kompania ofron një version luksoz

350
0

se dizajni i bardhë i tastierës Sony është shumë i mërzitshëm, mund të blini gjithashtu konzolën prej 24 karat prej ari.

PlayStation 5 i ri vjen në një dizajn bardhë e zi. Deri më tani, Sony nuk ka paraqitur ndonjë variant tjetër të ngjyrave, megjithëse një variant i zi gjithmonë është ofruar në të kaluarën, transmeton Telegrafi.

Ndërmarrja angleze Truly Exquisite tani po e ofron atë në një version luksoz.

E bardha zëvendësohet nga ari. Edhe kontrolluesi dhe kufjet vijnë në ar.

Truly Exquisite ende nuk ka njoftuar se sa pritet të kushtojë një version i këtij PS5. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here