Pas një romance të gjatë, ndahen Oriola Marashi dhe Eros Grezda?

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, prej kohësh ka qenë në lidhje me futbollistin, Eros Grezda.

Dyshja kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, kështu duke i shprehur njëri-tjetrit dashurinë edhe përmes komenteve, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, së fundmi vërehet se Oriola dhe Erosi nuk e percjellin më njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

Dhe kjo ka bërë që të lindin dyshimet e para për një kr.isje të mundshme të marrëdhënies së tyre./Blic/

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *