BABAI VDLQ NË MOSHËN 54 VJEÇARE;14 VJET MË VONË, FËMIJËT E TIJ ZBUIUAN NJË S EKRET QË AI KURRË NUK E KISH NDARË ME ASKËND

Pas vd.ekjes së tij, sek.reti i tij u f.sheh për më shumë se një dekadë.Ajo po fliste në telefon, kur mori fund gjithçka. Vajza 17-vjeçare eci me të kuqe dhe u përpIas me makinën eMichael Carney. Ai nd.ërroi jetë në moment.54-vjeçari la pas dy fëmijët e tij, David Carney dhe Laura Carney. 14 vjet më vonë, Davidi zbuloi një...

SHOQET E TALLNIN SE HUMBI PESHË, JA ÇFARË U BËN TRAJNERJA 31-VJEÇARE

Një grua që humbi 57 kilogramë brenda dy vitesh ka zbuluar se si miqtë e ngushtë “e tallnin” pasi u dobësua. Nicole Caperilla, 31 vjeçe, ia doli të binte në peshë dhe të bëhej trajnere personale, por miqtë i thonin se nuk ishte ende “perfekte”. Ajo ishte 120 kilogramë, ndërsa sot është 63 kg. Nicole e arriti me vullnet dhe dietë...

DONALDI I BËN DHURATËN MË TË VEÇANTË DHE BORA NUK I MBAN DOT EMOCIONET

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja tashmë e kanë pranuar lidhjen e tyre dhe nuk i kursejnë dedikimet apo postimet romantike në rrjete sociale. Siç dihet, Donaldi ka pasion pikturën dhe këtë e pasqyron më së miri Instagrami i tij. Vetëm së fundmi ai ka realizuar pikturën më të...

AJO MBETI SHTATZËNË KUR ISHTE VETËM 14 VJEÇE, SOT ËSHTË DUKE PRITUR FËMIJËN E SAJ TË 21-TË. NJIHUNI ME FAMILJEN QË I KA LËNË TË GJITHË PA FJALË

Njëzet janë tashmë bollëk, por familja Radford pret për fëmijën e njëzetenjëtë. Familja më e madhe britanike përbëhet nga nëna Sue dhe babai Noel Raford dhe 21 fëmijët e tyre. Të dy bashkëshortët janë adoptuar që nga lindja, ajo është 42 vjeçe dhe ai është 47 vjeç.Sue mbeti shtatzënë me Chris kur ajo ishte vetëm 14 vjeçe në vitin...

U ZGJUA NGA GJUMI NJE DITE DHE NUK MBANTE MEND ASGJE, VEPRIMI QË BËRI KJO FEMËR PËR BURRIN DO JU MAHNISË

Historia e tyre eshte me te vertete per tu shkruar ne libra. Quhen Adam dhe Raquel Gonzales cifti qe kishin bashkë 5 vjet martese, kur një mëngjes djali u zgjua dhe nuk e dinte se kush ishte. Adam kishte humbur të gjitha kujtimet. Por Raquel nuk u dorëzua dhe ishte e vendosur ta fitonte sërish. Një mëngjes herët në shtator...

Nora Malaj flet mjaft hapur: Më pëlqente me shumë pas martese, bëra namin…

Ish-deputetja e LSI rrëfeu detaje i nt ime për jetën personale, që nga momenti kur i erdhi cikli men str ual dhe s * ksi në shtrat me bashkëshortin. “Kur më erdhi c ikli men strua l, që nga ai moment distancohesha me djemtë se kisha dëgjuar që pot ë rrinte ai djali afër meje do të ngelesha shtatzënë. Fillova të...

(Foto) Ja si duket Arbana në shtëpi me pizhame duke gatuar dhe pa grim fare / Do të mbeteni pa fjalë

Ne 19 Tetor, moderatorja e njohur Arbana Osmani solli ne jete djalin e saj te dyte. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj e pagezuan me emrin e vecante Diell. Ne muajin shkurt ajo do te rikthehet ne ekran me emisionin e saj ‘Dua te te bej te lumtur’. Moderatorja e njohur ka treguar gjithmone se ka nje pasion te vecante...

Mihrije Braha po kalon ditë të vështira: Kam dyshime se Naimi është i infektuar me Covid-19 po presin rezultatin e testit

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë në një lidhje me “Skype” tek emisioni Rudina ditën e djeshme. Ata nuk kanë mundur të ishin prezentë në studio, pasi për shkak disa simptomave për Covid që Naimi ka ndjerë, janë izoluar në shtëpi dhe po presin rezultatin e tamponit. Ndërsa Mihrija u shpreh se do vendosë ta bëjë testimin varësisht nga rezultati...

E solli në jetë djalin në 28 Nëntor / Gruaja e këngëtarit shqiptar shkruan fjalë të përzemërta: Faleminderit Zotit për djalin tonë dhe shqiptarët!

Më 28 nëntor, erdhi në jetë djali i Gold Ag dhe bashkëshortes së tij, Ermira Shkodra, të cilin e pagëzuan me emrin Gueril. Ermira ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto, krah së cilës shkruante disa fjalë zemre. Ajo tregoi tortën e veçantë që zgjodhën t’i bëjnë të birit, ku shkruhej: “Mirë se erdhe Gueril”. “Faleminderit zot, për...

Thuhet se ai i la gruan dhe fëmijët për këngëtaren Fjolla Morina / Biznesmeni i kushton asaj fjalë të përzemërta: Unë jetoj me gjysmë zemre, ti e ke tjetrën!

Ata kohëve të fundit kanë ndarë dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina dhe partnerin e saj të ri, biznesmenin nga Gjilani, Fisnik Syla. Ky i fundit edhe këtë herë ka shkruar disa fjalë romantike për të dashurën e tij, ndërsa shfaqen në foto së bashku. “Personi i parë që më vjen në mëngjes...