Biznesmeni shqiptar që fle me meshkuj del me taka dhe me qeset e plehrave tallet me familjet shqiptare? Fjalët e tij: Se familjet tona…

Biznesmeni i njohur g ay me origjinë nga Tepelena, Elton Ilirjani sërish ka hedhur b ombën e radhës me një video mesazh për të gjithë ndjekësit e tij.

Politicians have fired at me,' Elton Ilirjani tells his favorite

I veshur me të zeza dhe një palë syze të vëna ai shfaqet i ngarkuar me dy qese me mbetje duke bërë lëvizje prov okuese duke zbritur shkallët. Me këtë pamje krejt ndryshe ai ka ironizuar “Lëvizjen Pro Familjes”.

“Familja është e rëndësishme për të gjithë ne! Ne ku rrë nuk kërkuam shqetësime në familje! Ne po kërkojmë Familjet TONA!”, shkruan biznesmeni krahas videos.

Elton Ilirjani del me makeup në emision: Meshkujt shqiptarë s'kanë shans me  mua - Balkanweb.com - News24

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *