Home Authors Posts by gazetadirekte

gazetadirekte

3064 POSTS 0 COMMENTS

APPLICATIONS

HOT NEWS

(Video) Ata do të bëhen prindër, por ja si e bëri...

Vajza e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mund të vijë në jetë nga momenti në moment. Sara ka zgjedhur që t’i bëjë kamerë të...